Learn Spanish online wherever you are, start when you decide. Start speaking since first moment.

THE PRICE

The cost of staying with a family per day includes 3 meals. If you only have two meals, the cost is 19 dollars per day.

If you have more than four weeks of classes, there is a 10 % discount.

You can pay by Western Union or Money Gramm when you study online.

Spanish in the Classroom

Spanish in groups

Spanish Online

The classes can be held wherever the student wants, at their place of residence, at my house or in language schools in Quito.